Zajmujemy się pogrzebami od ponad 25 lat

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że zorganizujemy pogrzeb profesjonalnie, ale jednocześnie z wielkim wyczuciem. Zaufało nam już wielu ludzi potrzebujących pomocy w zakresie urzędowych formalności oraz w zorganizowaniu pochówku dla bliskiej osoby.

Zaufanie do naszych usług

Zdajemy sobie sprawę, że często pogrzeb zmarłego załatwiamy pierwszy raz w życiu – nie mamy zaufania do osoby, której zlecamy usługę, dlatego służymy w biurze naszymi rekomendacjami rodzin, które skorzystały z naszej firmy.

Każdego z Państwa traktujemy indywidualnie, dostosowując się do wymagań i możliwości finansowych.

  • Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmą się Państwa sprawami rzetelnie, odpowiedzialnie, szanując przekonania religijne osoby zmarłej i Państwa uczucia.
  • Otaczamy opieką najbliższą rodzinę, działamy z życzliwością i zrozumieniem, pomagając podjąć decyzje w tej niełatwej chwili.
  • Nasza firma powstała we Wrocławiu, jednak świadczymy usługi na terenie całego kraju i za granicą.
  • Na Państwa prośbę zorganizujemy całościowo pogrzeb w kraju wraz ze sprowadzeniem z zagranicy bliską Państwa sercu osobę – transportem drogowym, lotniczym lub morskim, tak by mogła spocząć we własnym kraju.

Dane firmy:

TAROM Tarnowski Roman

NIP: 8981026976 REGON: 930715644

TAROM Zakład Pogrzebowy Wrocław al. Kasprowicza 26
TAROM Zakład Pogrzebowy Wrocław ul. Semaforowa 1

Nr rachunku: PKO BP 30 1020 5226 0000 6102 0023 8303